Made in Japan

Sushi bar, restaurace

 

Logo


Moderní japonská restaurace s krásným sushi barem se nachází přímo v srdci Prahy, mezi Václavským a Staroměstským náměstím, 50m od stanice Můstek.


Jako jeden z mála sushi barů a restaurací nabízí tzv. "otevřenou kuchyň ", kdy máte možnost pozorovat sushi kuchaře přímo při práci. Můžete tak sami posoudit čerstvost a kvalitu surovin stejně jako odtajnit zákulisí japonské kuchyně.

 

Menu je sestaveno nejen pro milovníky sushi, japonských polévek, salátů, nudlí a různých variant pečených mas a ryb tak i pro vegetariány. Velmi oblíbené jsou sushi sety, které jsou kombinovány z různých druhů sushi za výhodné ceny.


Nezapomněli jsme ani na děti, které si mohou pochutnat na zeleninovém sushi, popř. ovocném bez wasabi nebo na nudličkách z kuřete ve sladké omáčce či steaku z čerstvých ryb bez kostí.

 

Denně nabízíme Lunch menu a Speciální nabídku jídel, která nejsou běžně v menu. Pondělí - sobota od 11:00 - 16:00, informace zde.


Pořádáme akce jako např. Šťastná středa (informace zde) či Happy hour v neděli (více o happy hours zde).


Restaurace je klimatizována s večerní projekcí, s místy pro kuřáky i nekuřáky, se samostaným salónkem a možností parkování v okolí.

 

Roznáška sushi ZDARMA!


Veškerá jídla je možno zabalit s sebou.


Přijimáme veškeré platební karty.


Adresa: Rytířská 10, Praha 1, 110 00

Kontakt:Tel.: Rezervace +420 224 235 604

 

E-mail:info@madeinjapan.cz

WWW: http://www.madeinjapan.cz

 

Otevřeno denně: 11.00 - 24.00 hod.

 

Foto interiéru:

 

Sushi bar   Sushi bar

 

Malá ochutnávka:

 

Foto   Foto

 

 

 

Vyhledávání

Přepnout na mobilní verzi

V případě, že máte dotaz, požadavek či zajímavý nápad, nebo nám jen chcete zaslat zajímavý podnět či recept, tak nás neváhejte kontaktovat na emailu: kvasnicka.david@gmail.com.